Stadig mer kunnskapsrike kunder stiller høyere krav til oss som leverandør. Vi har derfor samlet det vi mener er kvalitetsvarer, som ikke bare utfordrer smak, men som er laget av folk som bryr seg.

 

Import og eksport av øl og brennevin fra hele verden

CASK AS ble opprettet i 2009 og importerer, selger og markedsfører kvalitetsvaremerker i kategoriene øl og brennevin i det norske markedet. Vi er et team på åtte personer som holder til på Frogner i Oslo. Vår strategi er kunnskap og lidenskap. Ved hardt arbeid, engasjement og et kunnskapsrikt team oppnår vi vårt mål; langsiktig vekst for våre partnere. Stadig mer kunnskapsrike kunder stiller høyere krav til oss som leverandør, derfor jobber vi kontinuerlig med å utvikle oss som individer og selskap.

I vår portefølje har vi blant annet;  Ægir, BrewDog, Amundsen, Staropramen, Glengoyne, Michter´s, Barsol og mange fler.

I Europa har CASK søsterselskapene CASK Sweden AB og CASK International som alle har ulike fokusområder. Sammen tilbyr vi en bred portefølje av kjente internasjonale merkevarer innenfor øl, vin, brennevin og mineralvann. Vi gjør vårt ytterste for å ivareta og utvikle vår portefølje, for å kunne gi deg bredde, mangfold og kvalitet. Vi kan tilby unike og spesialtilpassede markeds- og distribusjonsløsninger.

 

Vi ønsker å dele vår kunnskap med deg og fyller opp kalenderen med spennende festivaler, messer og arrangementer.

Ring oss, mail oss, tekst oss, fax oss!

 

Ansatte

Stein Berge Berntsen
Brand Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
stein@casknorway.no
+47 986 26 099
Patrick Pelsholen
Brand Manager
Certified Cicerone ®
patrick@casknorway.no
+47 481 11 448
Børge Heskestad
Business Development Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
borge@casknorway.no
+47 906 26 809
Thomas Stenshorne
Head of Retail
thomas@casknorway.no
+47 957 957 65
Jan Tore Borgersen
Head of Retail
jt@casknorway.no
+47 992 80 902
Magnus Nyvold
Area Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
magnus@casknorway.no
+47 934 76 633
Daniel Nimblad
Area Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
daniel@casknorway.no
+47 458 67 462
Markus Amarloui
Managing Director
Cicerone ® Certified Beer Server
markus@casknorway.no
+47 928 06 566

KONTAKT