Stadig mer kunnskapsrike kunder stiller høyere krav til oss som leverandør. Vi har derfor samlet det vi mener er kvalitetsvarer, som ikke bare utfordrer smak, men som er laget av folk som bryr seg.

 

Import og eksport av øl og brennevin fra hele verden

CASK AS ble opprettet i 2009 og importerer, selger og markedsfører kvalitetsvaremerker i kategoriene øl og brennevin i det norske markedet. Vi er et team på 10 personer som holder til i den gamle kullsyrefabrikken på Galgeberg i oslo. Vår strategi er kunnskap og lidenskap. Ved hardt arbeid, engasjement og et kunnskapsrikt team oppnår vi vårt mål; langsiktig vekst for våre partnere. Stadig mer kunnskapsrike kunder stiller høyere krav til oss som leverandør, derfor jobber vi kontinuerlig med å utvikle oss som individer og selskap.

I vår portefølje har vi blant annet;  Ægir, Brewdog, Amundsen, Glengoyne, Michter´s, Barsol, og mange fler.

I Europa har CASK søsterselskapene CASK Sweden AB og CASK International  som alle har ulike fokusområder. Sammen tilbyr vi en bred portefølje av kjente internasjonale merkevarer innenfor øl, vin, brennevin og mineralvann. Vi gjør vårt ytterste for å ivareta og utvikle vår portefølje, for å kunne gi deg bredde, mangfold og kvalitet. Vi kan tilby unike og spesialtilpassede markeds- og distribusjonsløsninger.

 

Vi ønsker å dele vår kunnskap med deg og fyller opp kalenderen med spennende festivaler, messer og arrangementer.

Ring oss, mail oss, tekst oss, fax oss!

 

Ansatte

Sandy Løkke Eames
Area Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
sandy@casknorway.no
+4790516707
Daniel Nimblad
Area Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
daniel@casknorway.no
+47 458 67 462
Stein Berge Berntsen
Area Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
stein@casknorway.no
+47 986 26 099
Vidar Hallingstad Larsen
Sales Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
vidar@casknorway.no
+47 915 17 888
Thomas Revheim
Brand Manager
thomas@casknorway.no
+47 414 36 151
Patrick Pelsholen
Brand Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
patrick@casknorway.no
+47 481 11 448
Javier Edison Bosnes
Brand Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
javier@casknorway.no
+47 920 98 278
Jan Tore Borgersen
Head of Retail
jt@casknorway.no
+47 992 80 902
Birgitte Meling
Accounting Manager
birgitte@casknorway.no
+47 988 44 779
Ann Magrit Monhof
Group Logistics Manager
Cicerone ® Certified Beer Server
annmagrit@casknorway.no
+47 938 28 704
Markus Amarloui
Managing Director
Cicerone ® Certified Beer Server
markus@casknorway.no
+47 928 06 566

KONTAKT